دوشنبه, 7 خرداد 1403
Slogan
  • ساعت : ۰۸:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 59
  • کد خبر : ۳۱۱۳۸
به میزبانی استان زنجان:
برگزاری طرح زنان كارآمد- روستای سرآمد با رویكرد تكمیل زنجیره ارزش
در راستای اجرایی نمودن طرح زنان کارآمد- روستای سرآمد با رویکرد تکمیل زنجیره ارزش با موضوع پرورش طیور بومی، جلسه ارزیابی اولیه و گروه‌بندی شغلی در روستای ارقین بلاغ شهرستان خدابنده در استان زنجان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ در این جلسه سحر اقدسی مدیرملی پروژه  طی گفتگو با زنان علاقمند و فعال این روستا طرح زنان کارآمد- روستای‌سرآمد را تشریح نمود و آموزش تخصصی و کسب و کار را لازمه پایداری هرگروه شغلی ذکر کرد.

وی از حاضرین خواست که براساس ظرفیت‌های موجود، شغل‌های مورد نظر خود را اعلام نموده تا براساس آن گروه بندی صورت پذیرد.

در ادامه جلسه فرزانه کاظمیان باتشریح مزیت‌های کارگروهی با مشارکت زنان روستایی، جدول گروه‌های شغلی روستای ارقین بلاغ را استخراج نمود.

در این جلسه شرکت تعاونی پژوهان به عنوان شرکت پشتیبان طرح نیز حضورداشت و توضیحاتی در خصوص ارائه خدمات به مخاطبان داد. همچنین در جلسه تاکید شددر فاز بعدی،مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی برنامه‌ریزی آموزشی را با همکاری مرکز تحقیقات اجرایی خواهد کرد.

گفتنی است ؛ این جلسه با حضور معاون دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری ،مدیر ملی پروژه و کارشناس مسئول دفتر به همراه کارشناس مسئول زنان روستایی انجام شد؛ در پایان جلسه از یک سایت کوچک پرورش طیور بومی در روستا بازدید شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0