دوشنبه, 7 خرداد 1403
Slogan
  • ساعت : ۰۹:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 48
  • کد خبر : ۳۱۱۶۵
موسسه آموزش و ترویج کشاورزی:
برگزاری وبینار هماهنگی اجرای پروژه كاشت نهال
جلسه­ ای به منظور پیگیری اجرای طرح کاشت یک میلیارد نهال با حضور مریم طهماسبی، مشاور وزیرو مدیرکل دفتر توسعه فعالیت­های کشاورزی زنان روستایی و عشایری به صورت وبیناری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی مریم طهماسبی در این وبینار گفت: با توجه به موافقت­نامه منعقده با معاونت امور زنان وخانواده ریاست جمهوری برای اجرای برنامه توان ­افزایی وتوسعه اشـتغال زنـان روسـتایی و عشـایري در پروژه تولیـد و کـاشت یـک میلیـارد درخت و نظر به تفاهم­ نامه منعقده با سازمان منابع طبیعی وآبخیزداری،تاکید شد؛ در سال اول اجرای پروژه، 20 استان به صورت پایلوت شروع به فعالیت نمایند.

وی افزود:در همین راستا، برش استانی بر اساس تعداد افراد ومیزان ساعات آموزشی مورد نیاز و همچنین روال اجرای پروژه تهیه و به استان­ها ابلاغ شده است.

در ادامه این وبینار، کارشناسان مسئول امور زنان روستایی و عشایری استان ها ، به تشریح روند اجرای پروژه و فعالیت­های انجام گرفته پرداختند و مشکلات و چالش­های موجود در استان ها را مطرح کردند.

گفتنی است؛دراین وبینارنامجویان رئیس گروه ظرفیت­سازی وتوسعه اجتماعی‌ومسئول پیگیری پروژه و کارشناسان مسئول امور زنان روستایی و عشایری استان­ها حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.10.0
    V6.1.10.0