پنج‌شنبه, 18 خرداد 1402
Slogan
  • ساعت : ۱۲:۰۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 75
  • کد خبر : ۲۸۴۹۲
دكتر نساجی خبر داد: برنامه آموزش مهارتی ویژه تولید برنج اجرا می­ شود

دکتر نساجی خبر داد:

برنامه آموزش مهارتی ویژه تولید برنج اجرا می­ شود

 

دکتر نساجی مدیر کل دفتر آموزش بهره برداران گفت: برنامه آموزش مهارتی بهره ­برداران ویژه تولید محصول برنج در سه استان گیلان، مازندران و گلستان توسط دکتر خیام نکویی معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج کشاورزی و مهندس مهاجر معاون وزیر در امور زراعت جهت اجرا به رؤسای سازمان جهاد کشاورزی استان­ها ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی در راستای تحقق اهداف طرح ارتقاء و پایداری امنیت غذایی برنج  و با بهره‌گیری از سند ملی الگوی کشت،  این برنامه توسط دفتر آموزش بهره­  برداران و مشاغل کشاورزی موسسه و با همکاری مجری طرح برنج معاونت زراعت،  مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز و مؤسسه تحقیقات برنج کشور با هدف ارتقاء مهارت­های فنی و حرفه‌ای تولیدکنندگان محصول برنج در قالب 160 دوره آموزش مهارتی اجرایی خواهد شد. مخاطبین اصلی برنامه مذکور، کشاورزان و تولیدکنندگان محصول برنج و سایر فعالان زنجیره تولید برنج می­باشندکه در طی فصل زراعی کشت برنج از آموزش­های مهارتی برخودار خواهند شد. 

گفتنی است دوره‌های آموزشی توسط  مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی و مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی استان‌های گیلان، مازندران و گلستان و مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز، با مشارکت و همکاری معاونت بهبود تولیدات گیاهی و مدیریت زراعت در نیمه اول سال 1402 اجرایی خواهد گردید.

 

 

     

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.17.0
    V6.0.17.0